Simply the BEST

Ahojte čerství STU-čkári, po lete plnom slnka Vás víta nova škola a s ňou aj niekoľko študentských organizácií. Dovoľte mi teda predstaviť jednu z najlepších, ktorá na našej univerzite pôsobí už dvadsiaty piaty rok. Dámy a páni, BEST Bratislava! BEST, Board of European Students of Technology je medzinárodná študentská organizácia, ktorá pôsobí na 95 technických univerzitách v 33 krajinách Európy.

Čomu sa teda venujeme? Naším cieľom je spájať študentov, univerzitu a firmy. Tiež sa venujeme organizácii podujatí pre študentov našej alma mater. BEST každoročne organizuje sezónne kurzy v rôznych častiach Európy, od Islandu až po ruský Ekaterinburg, od Švédska až po Grécko. Určite to bude nezabudnuteľný zážiťok, či už kvôli ľuďom, spoznávaniu cudzích kultúr,  získavaniu komunikačných zručností, alebo len preto, že sa naučíte ako prežit v divočine. Počas roku organizujeme napríklad Training Day v spolupráci s IAESTE Slovakia, kde sa snažíme zlepšiť vaše soft skills, alebo povestné Job Fórum v spolupráci so Študentským cechom strojárov.

Okrem týchto udalostí sa členovia BEST-u zúčastňujú aj medzinárodných podujatí určených iba pre členov - regionálnych stretnutí , vianočných a výročných osláv, voľnočasových aktivít, soft-skills tréningov a mnohých ďalších. Tak neváhaj a sleduj nás na Facebooku: BEST Bratislava a Instagrame: best_bratislava aby si nepremeškal žiadnu z našich akcií. Ak by si mal záujem sa ku nám pridať, spoznať svojho organizačného ducha, tak príď na náš nábor, ktorý sa uskutoční začiatkom semestra.

Ak máš nejaké otázky, napíš nám na facebook, alebo sa za nami zastav na FEI v bloku E, sme tam každý utorok od 19:00.

Lukáš Rypák, viceprezident pre PR